Moja lista życzeń ( 0 )
Porównaj ( 0 )
Koszyk pusty

Jesteśmy firmą działającą w branży jubilerskiej od 18 lat. Naszą główną specjalizacją są obrączki ślubne. Posiadamy w ofercie najlepszych polskich producentów. Przy oferowaniu Państwu obrączek kładziemy bardzo duży nacisk na kompleksową informację na temat produktu jaki oferujemy. Obrączki ślubne mają to do siebie, że kupuje się je raz w życiu, więc mało kto ma świadomość na co zwrócić uwagę przy ich zakupie. W naszej firmie staramy się rzetelnie Państwa uświadomić i doradzić takie rozwiązania aby produkt był niezawodny przez całe życie.


Dobierając kontrahentów zwracaliśmy uwagę aby jakość produktu była jak najwyższa. W końcu obrączki to jedna z nielicznych rzeczy, które towarzyszą nam przez całe życie, więc tutaj nie pozostawiamy miejsca na niską jakość.
Rozumiemy doskonale z jak dużymi wydatkami wiąże się organizacja ślubu i wesela, więc dbamy również o to aby ceny naszych obrączek były najniższe. 

Poza obrączkami ślubnymi posiadamy również szeroką ofertę pierścionków zaręczynowych.

W naszych salonach w miłej i przytulnej atmosferze, przy kawie czy herbacie będą mogli Państwo wybrać wymarzone obrączki ślubne. Profesjonalna i miła obsługa z pewnością ułatwi Państwu ten wybór i doradzi najlepsze możliwe rozwiązania.

Zapraszamy do naszych salonów:

Warszawa
ul. Żytnia 18
12 299 17 10

Kraków
ul. Długa 41
12 307 12 66

Kielce
ul. Duża 3
41 307 00 36

 

marketing internetowy