Moja lista życzeń ( 0 )
Porównaj ( 0 )
Koszyk pusty

1. Zamówienia przez Sklep internetowy są przyjmowane przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu, drogą telefoniczną oraz mailową w godzinach pracy określonych na stronie internetowej www.idoslubu.pl
2. Wszystkie ceny znajdujące się w Sklepie internetowym są cenami brutto w polskich złotych i zawierają podatek VAT.
3. W trakcie dokonywania zamówienia Klient ma możliwośc modyfikacji wprowadzanych danych oraz parametrów Towaru do momentu naciśnięcia przycisku potwierdzającego złożenie Zamówienia. 
4. Zamówienie uznaje się za skutecznie złożone, jeśli Klient poprawnie wypełnił formularz Zamówienia, dopasował parametry oraz prawidłowo podał dane kontaktowe, w tym adres na który ma być wysłane zamówienie wraz z numerem teefonu i adresem e-mail.
5. W przypadku gdy podane dane będą nieprawidłowe lub parametry nie zostaną skonfigurowane, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem. Jeśli kontakt z klientem nie będzie możliwy, Sprzedawca ma prawo do anulowania Zamówienia, informując o tym Klienta na podany przy zamówieniu adres e-mail.
6. W celu dokonania konieczne jest wypełnienie wszystkich wymaganych pól oraz zaakceptowanie Regulaminu.
7. Czas rozpoczącia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek odbiorcy przy płatności przelewem oraz momentem dokonania płatności za pośrednictwem płatości e-service.

marketing internetowy