Moja lista życzeń ( 0 )
Porównaj ( 0 )
Koszyk pusty

Gwarancja
1. Na obrączki przysługuje dożywotnia gwarancja od producenta.
2. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Złoto jest miękkim materiałem, który w naturalny sposób ulegać będzie ścieraniu i decydując się na obrączki z tego właśnie kruszcu trzeba mieć tą świadomość
3. Brylanty w obrączkach podlegają gwarancji, a do obrączek dołączany jest certyfikat poświadczający ich jakość, wielkośc, czystość i barwę. Gwarancja nie obejmuje cyrkonii, gdyż jako produkt syntetyczny mogą ulegać ukruszeniu lub ściemieniu.
4. Do każdej pary obrączek dołączana jest karta-certyfikat wydany przez producenta, z kodem kreskowym przypisanym do konkretnej pary obrączek. Na jej podstawie dokonujemy w przyszłości czynności serwisowych oraz przekazujemy razem z obrączkami do ropzatrzenia potencjalnej reklamacji.

Usługi serisowe w sklepie internetowym www.idoslubu.pl
1. Zmiana rozmiaru - możliwa jest w przypadku wszystkich obrączek w naszej ofercie, za wyjątkiem tych z oprawionymi kamieniami. Bez kamieni pierwsza zmiana jest w cenie, a kolejne to koszt ok. 50zł. W przypadku obrączek z kamieniami istnieje możliwość wykonania nowych obrączek zostawiając starą do odzyskania kamieni. Koszt takiej operacji z jednym kamieniem to 150zł oraz 50zł z każdym kolejnym kamieniem. Dajemy gwarancje na zmianę rozmiaru do dwóch rozmiarów. W przeciwnym razie możemy wykonać nową obrączkę z pozostawieniem materiału w rozliczeniu oraz za dopłata kosztu wykonania.
2. Odświeżanie - dożywotnio w cenie obrączek. Ilość takich operacji jednak ograniczona z uwagi na wysokość obrączek. Przy standardowej wysokości 1,5mm, odświeżanie możliwe nawet co 3 lata. Im mniejsza wysokość, tym mniejsza liczba możliwych odświeżeń czy zmian rozmiaru, gdyż wiążą się one z  drobnym ubytkiem materiału. Wpływ na możliwości ma również sposób użytkowania obrączek.
3. Inne - istnieje możliwość zmiany powierzchni w przyszłości, oprawa dodatkowych kamieni, zmiana czy dodanie graweru oraz inne. W przypadku pytań dotyczących szczegółów zapraszamy do kontaktu.

marketing internetowy